piątek, 21 luty 2020 14:47

Nowe nabory wniosków w projekcie Przepis na Menedżera

Napisała  Ewelina Piotrowska

Ruszają kolejne nabory wniosków w projekcie Przepis na Menedżera, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą otrzymać refundację poniesionych kosztów na usługi rozwojowe.

Opublikowane zostały terminy najbliższych naborów wniosków w projekcie. Będą to dwa nabory dedykowane, dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz średnich przedsiębiorstw w województwie mazowieckim i lubelskim.

Terminy naborów dedykowanych

Operator zwraca uwagę by aplikować o dofinansowanie we właściwym naborze. Poniżej zamieszczamy wszystkie szczegóły.

START NABORU 3 – dla mikro i małych przedsiębiorstw – 24.02.2020 r. godz. 8.00

W tym naborze wnioski mogą składać tylko mikro i mali przedsiębiorcy (zatrudniający mniej niż 50 osób, z rocznym obrotem mniejszym niż 10 mln euro lub sumą bilansową mniejszą niż 10 mln euro).Jeżeli wniosek zostanie złożony przez przedsiębiorstwo średnie zostanie odrzucony.

START NABORU 4 – dla średnich przedsiębiorstw - 25.02.2020 r. godz. 8.00

W tym naborze wnioski mogą składać tylko średni przedsiębiorcy (zatrudniający mniej niż 250 osób, z rocznym obrotem mniejszym niż 50 mln euro lub sumą bilansową mniejszą niż 43 mln euro).  Jeżeli wniosek zostanie złożony przez przedsiębiorstwo mikro lub małe zostanie odrzucony.

Zwracamy uwagę na to by składać wnioski we właściwym naborze.

Złożenie wniosku w niededykowanym terminie uniemożliwia złożenie kolejnego wniosku w następnym/innym naborze. Szczegółowe informacje o nowych terminach naborów znajdziemy tutaj.

Cel projektu

Przypominamy, że Projekt na Menedżera dedykowany jest przedsiębiorcom województwa mazowieckiego i lubelskiego. Umożliwia on uzyskanie refundacji w wysokości 80% poniesionych kosztów za usługi edukacyjne. Projekt ma na celu rozwinięcie potencjału kadr kierowniczych poprzez rozwój menedżerów w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem oraz podniesienie kompetencji osób zatrudnionych, wobec których są plany związane z awansem na stanowisko kierownicze. Więcej o projekcie dowiemy się tutaj.

Czytany 1109 razy