czwartek, 12 marzec 2020 11:20

Szkolenia online - nowość w RB Akademii

Napisała  Ewelina Piotrowska

Uruchamiamy szkolenia online – interaktywna forma zajęć umożliwi zdobycie wiedzy i certyfikatów ze szkoleń z każdego miejsca na świecie.

Zdalna forma prowadzonych zajęć pozwala naszym klientom podnieść kompetencje i poszerzyć wiedzę w elastycznej formie, bez wychodzenia z domu. W dzisiejszych czasach jest to najlepsza i najbardziej nowoczesna forma zdobywania profesjonalnej wiedzy.

Jak to działa?

•    dokonaj zgłoszenia poprzez stronę www

•    otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację na szkolenie

•    po zebraniu grupy otrzymasz kolejnego maila z autorskimi materiałami prowadzącego oraz z indywidualnym loginem, hasłem do platformy e-learningowej.

Szkolenia odbywają się na platformie: https://online.rbakademia.pl/

Każdy uczestnik otrzymuje oryginalny certyfikat oraz materiały elektroniczne

Zajęcia gwarantują uzyskanie autorskich materiałów oraz imiennego certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkolenia. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym oraz pozwala na aktywną komunikację między Prowadzącym a Uczestnikami poprzez chat online oraz aktywną tablicę do pisania. Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.

Zalety szkolenia online w RB Akademia:

•    bez wychodzenia z domu – uczestnictwo w szkoleniu możliwe jest z każdego miejsca z dostępem do Internetu

•    opieka Trenera online – nasz Wykładowca czuwa nad pracą grupy w czasie rzeczywistym, dzięki temu uczestnicy są zmotywowani i mają możliwość zadawania pytań na bieżąco

•    niewielkie koszty szkolenia – zdalna forma zajęć jest tańsza oraz pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze przeznaczane na dojazdy czy hotele

•    wygoda pracy - dostępność z każdego urządzenia elektronicznego z dostępem do internetu

•    certyfikat – wydawane certyfikaty ukończenia szkoleń online mają tak samo wysoką wartość jak certyfikaty szkoleń stacjonarnych, poświadczają o nabytych umiejętnościach i kompetencjach oraz są przesyłane uczestnikom w oryginalnej formie.

Dostępne szkolenia online znajdą Państwo tutaj: szkolenia online.

 

Czytany 1144 razy