RB Akademia dysponuje profesjonalną kadrą trenerów i specjalistów posiadających ogromną wiedzę merytoryczną i warsztat praktyczny, co w połączeniu z licznymi kontaktami w branży hotelarskiej daje nieograniczone możliwości przy organizowaniu szkoleń in-company. Dzięki dopasowaniu merytorycznemu do indywidualnych potrzeb uczestników zapewniają one najwyższą skuteczność.

Projektując i prowadząc szkolenia zamknięte zawsze dopasowujemy je do potrzeb zamawiającej organizacji. Zaczynamy od identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych firmy uwzględniając kontekst organizacyjny i rynkowy oraz aktualne i strategiczne cele stawiane przed uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Projekt

Zastanów się jaki jest cel szkolenia oraz zakres tematyczny. Jakie mają zapotrzebowanie oraz oczekiwania Państwa pracownicy. Miejsce szkolenia, preferowany termin, ilość osób?

Konstruowanie

Przygotuj zapytanie i wyślij emaile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tworzenie, przymiarki, poprawki

Nasz doświadczony personel doradzi i zaproponuje rozwiązanie w ciągu 24h od otrzymania zapytania. Program i kwestie organizacyjne szkolenia dostosowane do potrzeb Klienta mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów.

Gotowe

Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu planu edukacyjnego, otrzymają Państwo ofertę szkoleniową ułożoną stricte do Państwa potrzeb z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną do skali przedsięwzięcia. Uczestnicy szkolenia uzyskają rozwiązania konkretnych  problemów z jakimi spotykają się podczas codziennej pracy, które podniosą profesjonalizm zatrudnionych i wpłyną pozytywnie na efekty pracy.

 

Wyślij zapytanie o szkolenie zamknięte

 

 

Referencje

Staramy się, aby poziom usług Russell Bedford Akademia był zawsze jak najwyższy. Ciągle stawiamy sobie nowe wymaganie i udoskonalamy nasze szkolenia zamknięte. Ważne w tym procesie jest zaufanie naszych partnerów. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że ich wspieramy.

Nasi Klienci

Nasi Klienci to zarówno duże jak i średnie oraz mikro podmioty, współpracujemy z nimi rok rocznie organizując szkolenia zamknięte w najróżniejsze formie, ale zawsze tak aby spełniały ich najwyższe oczekiwania. Długofalowa współpraca potwierdza nasze zaangażownie.